Je werkt bij een OCMW, moet je informatie geven op vraag van de procureur in de strijd tegen terrorisme?

Enkel onder bepaalde voorwaarden. De procureur des Konings kan enkel informatie vragen wanneer het gaat om terroristische misdrijven (definitie staat in art. 137 Strafwetboek). Dat is doodslag, slagen en verwondingen, maken van wapens, enz., met als doel om een bepaalde bevolking of de openbare macht te intimideren. De poging tot een terroristisch misdrijf is daarin inbegrepen, maar niet het radicaliseren op zich.   De procureur des Konings kan maar bepaalde informa...

De inhoud die volgt is voorbehouden voor de abonnees van Helder Recht. Voor een volledig, geactualiseerd en helder antwoord, meld u aan of vraag uw toegangscode aan

Al aangesloten?

Nog niet aangesloten?

Krijg het volledige antwoord in 2 klikken.

Home